Sandra Sobierajska
Sandra Sobierajska
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Programu Klasa

Absolwentka I LO im. B. Nowodworskiego w Krakowie. Członek Stowarzyszenia od 2013 roku. OD roku 2014 związana z Zarządem Stowarzyszenia, na początku jako skarbnik, a od 2015 roku jako Prezes Stowarzyszenia. Lubi pomagać ludziom i obdarzać ich uśmiechem. W wolnym czasie udziela się również w Samorządzie Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uwielbia czytać i nawiązywać nowe kontakty.

Dariusz Kiermut
Dariusz Kiermut
Zastępca Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Programu Klasa

Pochodzi z Wasilkowa, absolwent VII LO Słowackiego w Warszawie. W Stowarzyszeniu jest od momentu powstania w 2007 roku a obecnie pełni funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu. Jego głównym zadaniem jest utrzymywanie pozytywnych nastrojów zarówno wśród Członkiń Zarządu jak i w całym Stowarzyszeniu. Wolne chwile spędza na podróżowaniu.

Jagoda Kwapińska
Jagoda Kwapińska
Zastępca Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Programu Klasa

Studentka V roku prawa, aktywna wolontariuszka i kobieta ciekawa świata. W wolnych chwilach rozwija swoje zainteresowania zawodowe, przegląda blogi modowe oraz zdobywa kolejne punkty na mapie. W Stowarzyszeniu działa aktywnie od dwóch lat, organizuje panele dyskusyjne i szkolenia z umiejętności miękkich.

 

 

 

Katarzyna Ryba
Katarzyna Ryba
Skarbnik Stowarzyszenia Absolwentów Programu Klasa

Absolwentka VII LO w Warszawie. W Stowarzyszeniu jest od 2013 roku, w Zarządzie – od 2015 pełni funkcję skarbnika. Do jej obowiązków należy kontrolowanie płacenia składek i informowanie członków o ich stanie. Dodatkowo zajmuje się organizacją siatkówki w Warszawie oraz służy pomocą w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie.

Ewa Piankowska
Ewa Piankowska
Sekretarz Stowarzyszenia Absolwentów Programu Klasa

Działa w Stowarzyszeniu od 2014 roku, pełni funkcję sekretarza od 2016 roku. Absolwentka filologii rosyjskiej, studentka filologii czeskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zakochana w językach słowiańskich, otwarta na ludzi.

Elżbieta Duszyńska
Elżbieta Duszyńska
Członek Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Programu Klasa

W Stowarzyszeniu jest od 2013 roku. Działa aktywnie od samego początku (poprzez pomoc w organizacji zjazdu aż po Zarząd obecnie). W Stowarzyszeniu odpowiedzialna za integracje wrocławskie (i nie tylko) oraz za przygotowanie materiałów promocyjnych. Na co dzień Pani Audytor, miłośniczka książek, kina i gotowania. Studentka Finansów i Rachunkowości Spółek.